TEK KULLANIMLIK MENDİL

Cafelerde, büfelerde, restorantlarda ve yemek servisi yapılan diğer tüm mekanlarda ıslak mendil mutlaka misafirlere servis esnasında masada ya da çıkış aşamasında kasada müşterilere ikram edilmektedir. Islak mendil ya da halk arasındaki bilinen adı ile kolonyalı mendil kolonya ya da uçucu özelliği yüksek olan başka bir esans ile emdirilmiş bir peçetenin 4 tarafı kapalı bir ambalaj içine hapsedilmiş halidir. Islak mendiller nemli iken paket kapatılır ve böylece müşterilere ulaşana kadar nemliliğini ve kokusunu korur. Islak mendil fonksiyonel bir üründür. Hem müşterilerin yemekten sonra kendi el ve ağız temizliklerini yapabilmeleri açısından hem de firmaya ait özel bir ürün olması ve tanıtım yapan hareketli bir araç olması açısından oldukça fonksiyoneldir. Bu sebeple birçok firma ıslak mendiller üzerine kendi adına, logosuna, adres ve telefon bilgilerine yer vermektedir. Fabrikamız tarafından firmalara özel ıslak mendiller toptan şekilde hazırlanabilmektedir. Bu konudaki yasal izin ve belgelere sahip olan fabrikamız firmaların istek ve ihtiyaçlarına yönelik ıslak mendilleri kısa süre içerisinde üretmektedir.

Kaliteli Ürün Hijyenik Üretim


Islak mendillerin sağlıklı olması çok önemlidir. Gün içinde firma tarafından yüzlerce kişiye ikram edilecek olan ıslak mendillerin hijyeni ise direkt olarak üretimi ile alakalıdır. Bu konuda özel dikkat gösteren fabrikamızda (TÜLPAK PAKETLEME VE AMBALAJ) tüm ıslak mendil ürünleri el değmeden makineler ile üretilmektedir. Hijyenik şartlarda paketlenen ürünler yine sayılarına göre poşetlere ve kolilere koyarak size gönderilir. Her bir ıslak mendil üzerinde belirtilen son kullanma tarihine kadar servise ve hizmete sunulmaya uygundur. Islak mendillerin içlerinde bulunacak kolonya ve esansları ise koku skalamızdan kendiniz de seçebilirsiniz. Ayrıca firmalar için olmazsa olmaz olan tanıtım ve reklam yapmaya yarayan logo ve yazıları yine siz tasarlayıp bize gönderebilirsiniz. Sizin tasarımınıza göre hazırlamış olduğumuz özel ambalajlar içine mendil koyularak hızlı şekilde paketlenir ve kullanıma hazır hale gelir.

Islak Mendil Paketleri


Firmalara özel hazırlanan ıslak mendil ambalajlarının genelde bir yüzünde firmaya ait açıklamalar ve logolar yer alırken diğer yüzünde de müşteriye verilen kısa temenniler ve mesajlar yer alabilir. Dilenirse bir yüzü desenli ya da fotoğraf baskılı ambalaj çeşitleri de tercih edilebilmektedir. Talebinize göre siparişe alınan ürünler yapılacak paketleme sayısına da bağlı olarak size verilen teslim

Islak mendil (kolonyalı mendil) ihtiyaçlarınız istenilen renklerde ve boyutlarda üretmekteyiz, sizin tercihiniz doğrultusunda kullanılan esans veya kolonya veya karışımı, kokularıyla üretime hazırlanan hijyen anlayışını sahiplenen tesisimizde üretilmektedir.

Islak mendil, (kolonyalı mendil) firmanızın görselliğini tamamlayıcı olmasının yanı sıra kalitenizin de ön plana çıkmasına öncülük ederek müşterilerinizin gözünde elit bir mekan ünvanı almanıza olanak sağlamaktadır.

Firmanızın logosu kullanılarak tasarım departmanımız tarafından, göze hitap eden çalışmalar beğeninize sunulmakta onayınız durumunda üretim sürecine başlanmaktadır iş planı dahilinde kısa sürede teslimatı yapılmaktadır.